+ 420 606 510 083 info@apartman-lazne.cz

Apartmány

Apartmány vhodné i pro rodiny s dětmi

Apartmán A

Apartmán A je nově zrenovovaný mezonetový apartmán, který disponuje dvěma ložnicemi. V podkroví jsou umístěny dvě lůžka na pohovkách, které lze přisunout k sobě. Dále je zde komoda se šuplíky a věšák na ošacení. Nově je v podkroví zabudovaná klimatizační jednotka. Ve druhé ložnici je manželská postel s komodou. V případě potřeby se zde může umístit dětská rozkládací postýlka. Obývák disponuje televizí a rozkládacím gaučem a je propojen s kuchyňskou částí, která je vybavena myčkou na nádobí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, překapávačem na kávu a jídelním sezením. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka se sušičkou a fén na vlasy. Toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Apartmán B

Apartmán B je mezonetový apartmán, který disponuje dvěma ložnicemi. V podkroví jsou umístěny dvě lůžka na pohovkách, které lze přisunout k sobě, také je zde rozkládací gauč a dětská postýlka. Dále je zde komoda se šuplíky a věšák na ošacení. Nově je v podkroví zabudovaná klimatizační jednotka. Ve druhé ložnici je manželská postel a šatní skříň. Obývák disponuje televizí a gaučem, který lze rozložit a je propojen s kuchyňskou částí, která je vybavena elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, překapávačem na kávu a jídelním sezením. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka se sušičkou a fénem na vlasy. Toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Apartmán C

Apartmán C se nachází v přízemí, disponuje jednou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. V obývací místnosti se nachází manželská postel a jedno lůžko na přistýlce na gauči. V místnosti se zároveň nachází i televize. Kuchyň je samostatná, použijete v ní keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, mrazničku, překapávač na kávu a jídelní sezení. Koupelna je i zde vybavena sprchovým koutem a pračkou, toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Venku si odpočinete na posezení za domem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Dětem rádi doložíme dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Jsme lokalita atraktivní pro cyklisty, takže klidně přijeďte i s kolem, uschováme Vám ho v garáži. Před domem zdarma zaparkujete tři auta.