+ 420 606 510 083 info@apartman-lazne.cz

Apartmány

Apartmány vhodné i pro rodiny s dětmi

Apartmán A

Apartmán A je mezonetový apartmán, který má spací část umístěnou v podkroví. Vyspíte se na manželské posteli a jedné přistýlce na rozkládací posteli. Další dvě samostatná lůžka jsou umístěny v obývací místnosti. Tam se kromě nich nachází také televize, gauč a možnost zahrát si společenské hry. Místnost je propojená s kuchyňským koutem, který je vybaven elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, překapávačem na kávu a jídelním sezením. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka, toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Apartmán B

Apartmán B je také mezonetový, disponuje dvěma ložnicemi. V podkroví jsou umístěny dvě lůžka na pohovkách, které lze přisunout k sobě, také je zde rozkládací gauč. Ve druhé ložnici je manželská postel. Obývák disponuje televizí a gaučem, je propojen s kuchyňskou částí, která je vybavena elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem, překapávačem na kávu a jídelním sezením. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka se sušičkou, toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Apartmán C

Apartmán C se nachází v přízemí, disponuje jednou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. V obývací místnosti se nachází manželská postel a jedno lůžko na přistýlce na gauči. V místnosti se zároveň nachází i televize. Kuchyň je samostatná, použijete v ní keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, mrazničku, překapávač na kávu a jídelní sezení. Koupelna je i zde vybavena sprchovým koutem a pračkou, toaleta je samostatná.
› Obsazennost

Venku si odpočinete na posezení za domem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Dětem rádi doložíme dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Jsme lokalita atraktivní pro cyklisty, takže klidně přijeďte i s kolem, uschováme Vám ho v garáži. Před domem zdarma zaparkujete tři auta.